czwartek, 10 lipca 2014

Hello, hello, I really hope that you remember me :)

Panie i panowie!
Ladies and gentleman!
Meine Damen und Herren!
Mesdames et Messieurs!
Seńoras y Seńores!
Signore e Signori!

Witam państwa bardzo serdecznie w moim kolejnym opowiadaniu, a ściślej, w kolejnym fanfiction o One Direction!
Parę spraw na początek (ekhem, ekhem! Już mogę zaczynać ;P).

1. Blog jest poświęcony One Direction, ale Zayn Malik, Harry Styles, Liam Payne, Louis Tomlinson i Niall Horan nie występują tutaj jako zespół.
2. Rozdziały dodawane będą na razie w czasie nieokreślonym (kończę poprzedniego bloga).
3. Po zakończeniu "Everything's gonna be all right..." rozdziały będą powstawać zgodnie z zasadą jednego tygodnia, tak jak w przypadku "Everything's gonna be all right..." (rozdział dodam maksymalnie tydzień po poprzednim).
4. Każdy rozdział ma swój tytuł, którym jest cytat z piosenek 1D. Możecie zgadywać, z których ;)
5. Poniżej publikuję zwiastun opowiadania, link do niego załączam tutaj-----> https://www.youtube.com/watch?v=svdGcgGGlcI&feature=youtu.be
6. Szablon został zamówiony u Daisy Angel, za wykonanie z góry bardzo serdecznie dziękuję i wręcz nie mogę się doczekać ;D
7. Miałam dopisać coś jeszcze, ale zapomniałam co... No nic :P


ZWIASTUN:Śmierć bliskich jest zawsze tragedią... A co dopiero w miejscu, do którego wprowadziliśmy się kilka dni przed wypadkiem... Zaczyna się nowe życie, ale zasady pozostają takie same. Nawet jeżeli świeżo poznane osoby namawiają do zmian, lekceważą, a nawet poniżają. Szkoła to tygiel zła, ale okazuje się, że nawet tutaj mogę znaleźć miejsce, gdzie czuję się dobrze. A co, jeśli wplączę się w awanturę, z której nie ma wyjścia? Co się stanie, gdy ten odpychający mnie od siebie chłopak stanie się moim kumplem, przyjacielem, a potem nawet kimś więcej? Tylko... Czy on jest taki, jak go sobie wyobrażam? Jaki sekret skrywa jego mroczna dusza? Czy ciężko jest wybaczyć wielkie krzywdy i odzyskać zaufanie? Powiedział: "Would you know my name? I know I don't belong here in HEAVEN... But you, you are my Angel..."


Enjoy the blog!!!Buziaki przesyła
Roxanne xD i całe 1DTeam ;P

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz